#planetaINTERIA

Dom, podróże, zdrowie, nauka i ludzie – to pięć kategorii, które w każdym detalu w Interia.tv rozpracujemy specjalnie dla ciebie. Dowiesz się nie tylko tego, jak sprawnie posprzątać dom, poznasz niepozorne, ale śmiertelnie groźne zwierzęta, a także zwiedzisz z nami najpiękniejsze bezludne wyspy, które znajdują się… w Europie. To tylko początek! Gotowy wyruszyć na naszą #planetaINTERIA?
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Wspomagają odchudzanie. Warto je poznać

Regularne ćwiczenia, dzięki którym spalamy tłuszcz, to oczywiście najlepszy sposób na odchudzanie. Nie wszyscy jednak lubią ćwiczyć i nie zawsze jest na to czas. Warto poznać naturalne spalacze tłuszczu. Oczywiście nie dadzą od razu tak widocznych efektów jak dieta i ćwiczenia. Na pewno jednak pomogą w utrzymaniu prawidłowej wagi.
Kawa jest naszym sprzymierzeńcem w odchudzaniu, dzięki zawartości kofeiny, pobudzającej metabolizm. Żeby wzmocnić jej działanie pomagające w spalaniu tłuszczu, warto zrezygnować z dodatku cukru i mleka, a za to przyprawić ją podczas parzenia szczyptą cynamonu. Przyprawa ta poprawia wrażliwość na insulinę i reguluje przez to pozom cukru we krwi.
Dodano: Czwartek, 26 sierpnia 2021 (16:46)
Źródło: Interia.tv
Więcej na temat:dieta | odchudzanie
Reklama