#planetaINTERIA

Dom, podróże, zdrowie, nauka i ludzie – to pięć kategorii, które w każdym detalu w Interia.tv rozpracujemy specjalnie dla ciebie. Dowiesz się nie tylko tego, jak sprawnie posprzątać dom, poznasz niepozorne, ale śmiertelnie groźne zwierzęta, a także zwiedzisz z nami najpiękniejsze bezludne wyspy, które znajdują się… w Europie. To tylko początek! Gotowy wyruszyć na naszą #planetaINTERIA?
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Najpiękniejsze plaże w Europie

Wakacje kojarzą się z odpoczynkiem na pięknej i piaszczystej plaży, z opalaniem i pływaniem w morzu lub oceanie. Nie wszędzie możemy w obecnych czasach pojechać, ale gdy znowu wróci normalność, to warto się wybrać na wybrzeże w celu zregenerowania sił. Dzisiaj przedstawiamy najpiękniejsze plaże w Europie.
Zlatni Rat jest najpopularniejszą plażą w Chorwacji. Znajduje się na wyspie Brač. Jej nazwa po polsku znaczy „Złoty Róg”. Swoją popularność plaża zawdzięcza właśnie kształtowi przypominającemu róg. Kształt plaży jest zależny od kierunku wiatru i fal. Z powodu silnych wiatrów jest ceniona przez surferów i narciarzy wodnych.
Dodano: Piątek, 16 lipca 2021 (10:15)
Źródło: Interia.tv
Więcej na temat:Plaże | turystyka | wakacje | Europa | urlop
Reklama