#planetaINTERIA

Dom, podróże, zdrowie, nauka i ludzie – to pięć kategorii, które w każdym detalu w Interia.tv rozpracujemy specjalnie dla ciebie. Dowiesz się nie tylko tego, jak sprawnie posprzątać dom, poznasz niepozorne, ale śmiertelnie groźne zwierzęta, a także zwiedzisz z nami najpiękniejsze bezludne wyspy, które znajdują się… w Europie. To tylko początek! Gotowy wyruszyć na naszą #planetaINTERIA?
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Pachnące olejki i zioła. Mają wiele zastosowań

Do czyszczenia mieszkania i utrzymania w nim pięknego zapachu warto używać aromatycznych olejków i ziół. Oto domowe sposoby pozwalające odpocząć od nadmiaru chemicznych środków.
Do czyszczenia mebli warto wykorzystać pięknie pachnący olejek z drzewa herbacianego i olejek sandałowy. Ściereczkę zmoczoną w ciepłej wodzie należy pokropić kilkoma kroplami olejków. Zapobiegną osiadaniu kurzu i zaimpregnują drewno; pozostawią na długo przyjemny zapach i ładnie wypolerowane meble. Dobrym sposobem na brzydką woń w lodówce jest umycie jej wodą z octem z dodatkiem kilku kropel olejku grejpfrutowego lub z trawy cytrynowej. Nie tylko pozostawią wspaniały cytrusowy zapach, ale ograniczą rozwój bakterii i grzybów.

TUTAJ znajdziesz więcej porad.
Dodano: Poniedziałek, 23 sierpnia 2021 (13:39)
Źródło: Interia.tv
Reklama