#planetaINTERIA

Dom, podróże, zdrowie, nauka i ludzie – to pięć kategorii, które w każdym detalu w Interia.tv rozpracujemy specjalnie dla ciebie. Dowiesz się nie tylko tego, jak sprawnie posprzątać dom, poznasz niepozorne, ale śmiertelnie groźne zwierzęta, a także zwiedzisz z nami najpiękniejsze bezludne wyspy, które znajdują się… w Europie. To tylko początek! Gotowy wyruszyć na naszą #planetaINTERIA?
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zaburzenia równowagi. Nie lekceważ takich objawów

Jeżeli odczuwasz zawroty głowy, nudności, a kiedy zamykasz oczy, wydaje ci się, że się chwiejesz, być może zmagasz się z zaburzeniami równowagi. Problemy z równowagą mogą wynikać ze schorzeń dotykających układu nerwowego, z zaburzeń krążenia czy też chorób neurodegeneracyjnych. Nie bagatelizuj swoich objawów!
Problemy z równowagą mogą mieć podłoże neurologiczne. Występują często u osób cierpiących na chorobę Parkinsona, ze stwardnieniem rozsianym i pacjentów, u których w wyniku urazu doszło do uszkodzenia w obrębie głowy. Na zaburzenia równowagi narażeni są także chorujący na nerwicę oraz inne schorzenia psychogenne.
CZYTAJ WIĘCEJ
Dodano: Piątek, 4 lutego 2022 (14:54)
Źródło: Interia.tv
Więcej na temat:zdrowie | medycyna
Reklama