#planetaINTERIA

Dom, podróże, zdrowie, nauka i ludzie – to pięć kategorii, które w każdym detalu w Interia.tv rozpracujemy specjalnie dla ciebie. Dowiesz się nie tylko tego, jak sprawnie posprzątać dom, poznasz niepozorne, ale śmiertelnie groźne zwierzęta, a także zwiedzisz z nami najpiękniejsze bezludne wyspy, które znajdują się… w Europie. To tylko początek! Gotowy wyruszyć na naszą #planetaINTERIA?
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Wampiry energetyczne. Łatwo stać się ich ofiarą

Wampiry naprawdę istnieją. Nie mamy jednak na myśli legendarnych bestii pijących ludzką krew, ani przystojnych i romantycznych wampirów na diecie. Mowa o wampirach energetycznych, które mogą być bardzo blisko ciebie. Może twój współpracownik? Sąsiad? Koleżanka ze studiów?
Wampir energetyczny to osoba, przy której czujesz zawsze zmęczenie, nawet ból głowy. Po spotkaniu pogarsza ci się nastrój, masz wrażenie, że jesteś przez nią osaczony i zmanipulowany. Wampir nie zawsze zdaje sobie sprawę, jak źle wpływa na otoczenie, bo często nie wie o swoim negatywnym wpływie na rodzinę i przyjaciół. Gdy poznajesz wampira, wydaje się być świetnym towarzyszem, błyszczy inteligencją i reklamuje się na wszystkie sposoby. Z biegiem czasu wasza znajomość zaczyna ci ciążyć, unikasz kontaktu, ale pętla się zaciska…
Dodano: Wtorek, 18 stycznia 2022 (13:21)
Źródło: Interia.tv
Więcej na temat:psychologia
Reklama