"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 46: Weronika Kowalska

Gościnią najnowszego odcinka videopodcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Weronika Kowalska, która od 2021 roku choruje na anoreksję, oraz jej ojciec Robert Kowalski, który jako pierwszy zauważył, że z jego córką dzieje się coś niedobrego. Weronika przez pierwsze dwa tygodnie choroby zrzuciła aż 16 kilogramów. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz Robert Kowalski opowiedział m.in. o kosztach leczenia córki, ale też o tym, jak wygląda codzienne życie z dzieckiem zmagającym się z takimi problemami.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 16 lutego (13:50)
Źródło: INTERIA.PL

Reklama