"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 37: Paweł Tkaczyk

Gościem najnowszego odcinka videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Paweł Tkaczyk - psycholog podejmowania decyzji oraz autor książek, które zdobyły tytuł Marketingowej Książki Roku. Katarzynie Zdanowicz opowiedział m.in. o tym, dlaczego Polacy wydają więcej niż planują oraz jakie triki marketingowe stosują sklepy, by zarobić jak najwięcej na swoich klientach.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 8 grudnia 2022 (13:50)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama