"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 22: Rafał Zaorski

Gościem najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Rafał Zaorski - finansista, który może pochwalić się mianem właściciela najdroższego mieszkania w Polsce. Kupił je za ponad 23 mln złotych w wieżowcu Złota 44 w Warszawie. Przez wielu nazywany jest "polskim Elonem Muskiem". W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz tłumaczy, dlaczego tak dużo mówi o pieniądzach, które lubią ciszę, oraz opowiada o swoich inwestycjach, które nie zawsze były udane.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 30 czerwca 2022 (12:30)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama