"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 31: Patryk Galewski

Gościem najnowszego odcinka videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Patryk Galewski, podopieczny ks. Jana Kaczkowskiego i jeden z bohaterów filmu "Johnny" Daniela Jaroszka. Podczas rozmowy z Katarzyną Zdanowicz, Galewski opowiada m.in. o swoim epizodzie z narkotykami, ale też o tym, jak udało mu się wyjść na prostą i jak wielki udział miał w tym ks. Kaczkowski.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 27 października 2022 (10:50)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama