"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 35: Maciej Zień

Gościem najnowszego odcinka videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Maciej Zień, projektant mody i designer. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz mówi o modzie, o tym, ile kosztuje i skąd biorą się różnice w cenach nawet pozornie takich samych, zwykłych t-shirtów. Maciej Zień opowiada też o swojej drodze do sukcesu i o tym, że wcale nie była tak usłana różami, jak mogłoby się na pozór wydawać.
.„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 24 listopada 2022 (13:50)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama