"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 44: Magdalena Boczarska

Gościnią najnowszego odcinka videopodcastu „Zdanowicz pomiędzy wersami” jest Magdalena Boczarska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz wypowiedziała się m.in. na temat nieprawdziwych komentarzy w internecie na temat swojego związku z Mateuszem Banasiukiem oraz na temat tego, jak zmienia się ciało kobiety w perspektywie upływu lat.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 2 lutego 2023 (13:40)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama