"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 30: Andrzej Saramonowicz

Gościem najnowszego odcinka podcastu „Zdanowicz pomiędzy wersami” jest reżyser i scenarzysta Andrzej Saramonowicz. Podczas rozmowy z Katarzyną Zdanowicz, Saramonowicz opowie m.in. o filmie "Bejbis", który wkrótce wejdzie do polskich kin. W dyskusji poruszono także wątki z życia prywatnego reżysera, przede wszystkim kwestie związane z rodzicielstwem i wieloletnim małżeństwem.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 20 października 2022 (10:40)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama