"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 20: Liza Sherzai

Gościnią najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Liza Sherzai – autorka książki „Siłaczki. Opowieści o kobietach z Afganistanu”, ambasadorka Kobiet Quiosque. Jako córka Polki i Afgańczyka z Katarzyną Zdanowicz rozmawia między inni o ucieczce z ogarniętego wojną Afganistanu i retraumatyzacji wojennych przeżyć po wybuchu wojny w Ukrainie, sytuacji afgańskich kobiet, które pod rządami Talibów zmuszone są porzucać dotychczasowy styl życia i pracę oraz handlu dziećmi i uzależnieniu jej rodaków od opium.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 16 czerwca 2022 (13:50)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama