"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 19: Aleksandra Przegalińska

Gościem najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Aleksandra Przegalińska - polska futurolożka, filozofka i ekspertka w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI). Z Katarzyną Zdanowicz rozmawiała między innymi o wykorzystywaniu AI w leczeniu, jak i w codziennym życiu. Podczas dyskusji poruszony został także temat wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 9 czerwca (13:50)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL

Reklama