"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 33: Tomasz Organek

Gościem najnowszego odcinka videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Tomasz Organek - muzyk, kompozytor, autor tekstów oraz twórca projektu Ørganek. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz mówi m.in. o tym, co znaczy dla niego patriotyzm, którego definicja znacząco zmieniła się po wybuchu wojny w Ukrainie. Tomasz Organek podczas videocastu opowiada także o depresji, na którą zachorował i porusza temat zachowania młodego pokolenia.

„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 10 listopada 2022 (13:50)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama