"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 25: Jacek Jelonek

Gościem najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Jacek Jelonek - model, prężnie działający na Instagramie. Jego zdjęcia można oglądać m.in. w takich magazynach jak Hangover Man, Fantastic Magazine czy Jon Magazine. Celebryta podczas rozmowy z Katarzyną Zdanowicz poruszył m.in. temat przełamywania tabu oraz obszernie wypowiedział się na temat związków jednopłciowych.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 15 września 2022 (13:45)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama