"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 39: "Mama na obrotach"

Gościnią najnowszego odcinka videocastu Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest influencerka Klaudia Klimczyk, funkcjonująca w internecie pod nickiem "Mama na obrotach". Ślązaczka, której zabawne filmy cieszą się ogromną popularnością, opowiedziała dziennikarce Polsat News m.in. o tym jak radzić sobie z hejtem w internecie i w jaki sposób osiągnęła tak dużą popularność.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 22 grudnia 2022 (13:50)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama