"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 14: Katarzyna Wodecka-Stubbs

Gościem najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Katarzyna Wodecka-Stubbs: producentka muzyczna i filmowa, menedżerka kultury. Prezeska rodzinnej Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego oraz organizatorka i dyrektorka artystyczna odbywającego się w Krakowie festiwalu Wodecki Twist. Z Katarzyną Zdanowicz rozmawiała zarówno o zmarłym ojcu, jak i wspominała czasy dzieciństwa i opowiadała o swoim życiu prywatnym.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 5 maja 2022 (13:55)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama