"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 15: Beata Pawłowska i Joanna Warecha

Gośćmi najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" są prezes The Untamed Polska, Beata Pawłowska oraz Joanna Warecha, dziennikarka, publicystka i aktywistka społeczna. Obie panie podczas rozmowy z Krystyną Zdanowicz zastanawiały się, czy w codziennym życiu warto myśleć jak mężczyzna, a w trakcie dyskusji został także poruszony m.in. temat sukcesu - jak go osiągnąć i jakie czynniki mają na to realny wpływ.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 12 maja 2022 (13:50)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama