"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 28: Maria Sadowska

Gościem najnowszego odcinka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Maria Sadowska - piosenkarka jazzowa, która weszła do świata filmu i znana jest m.in. z takich tytułów jak "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Dzień kobiet" czy "Dziewczyny z Dubaju". Podczas rozmowy z Katarzyną Zdanowicz głównym tematem będzie przede wszystkim najnowszy film Sadowskiej "Miłość na pierwszą stronę". W rozmowie zostaną jednak też poruszone m.in. wątki funkcjonowania w blasku fleszy i granic etycznych tabloidów. Reżyserka opowie też o osobistych trudnościach w zawodzie zdominowanym przez mężczyzn.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 6 października 2022 (10:43)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama