"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 23: Maja Sablewska

Gościem pierwszego odcinka nowego sezonu podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" jest Maja Sablewska, która podczas rozmowy z Katarzyną Zdanowicz opowiadała m.in. o metamorfozie, jaką przeszła zarówno pod względem fizycznym, jak i duchowym. Sablewska poruszyła także temat swoich kompleksów oraz wypowiedziała się na temat problemów codziennego życia, wystawionego na widok publiczny.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 1 września 2022 (12:23)
Źródło: Katarzyna Zdanowicz- INTERIA.PL
Reklama