"Wspaniali ludzie": Poznaj wzruszające historie

Prowadzący program, Mariusz Węgłowski - artysta znany m.in. z ról w takich hitach Czwórki jak „Policjantki i Policjanci” oraz „Święty” czy udziału w „Tańcu z gwiazdami” – odwiedza z kamerą bohaterów poszczególnych odcinków, by poznać ich, przeprowadzić z nimi rozmowy i towarzyszyć im podczas ich ulubionych zajęć. Przybliżając ich sylwetki i niełatwą drogę, jaką pokonali do celów, które zdawały się nieosiągalne, poszukuje jednocześnie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób każdy z widzów może utożsamić się z ich zmaganiami w dążeniu do realizacji marzeń i stać się jednym z nich.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

„Wspaniali ludzie”: Policjanci z początku spisywali grochowskiego ninja

Cezary Roman nazywany jest „grochowskim ninja”. To postać znana na warszawskiej Pradze i w okolicach. Na co dzień jest sprzedawcą w sklepie, ale popołudniami realizuje swoje niecodzienne hobby. Przeistacza się w superbohatera, który pomaga tym, którzy są w potrzebie.
Cerazy wspomina, że z początku policjanci spisywali go, ale po jakimś czasie wszyscy uwierzyli, że grochowski ninja nie jest groźny i chce tylko pomóc ludziom. Ninja zaprezentował też słynny odgłos wojowników, który ma na celu zyskanie przewagi psychicznej nad przeciwnikiem.
Zobacz fragment 7. odcinka programu.
Dodano: Środa, 18 listopada 2020 (16:54)
Źródło: Czwórka- Czwórka
Reklama