"Wspaniali ludzie": Poznaj wzruszające historie

Prowadzący program, Mariusz Węgłowski - artysta znany m.in. z ról w takich hitach Czwórki jak „Policjantki i Policjanci” oraz „Święty” czy udziału w „Tańcu z gwiazdami” – odwiedza z kamerą bohaterów poszczególnych odcinków, by poznać ich, przeprowadzić z nimi rozmowy i towarzyszyć im podczas ich ulubionych zajęć. Przybliżając ich sylwetki i niełatwą drogę, jaką pokonali do celów, które zdawały się nieosiągalne, poszukuje jednocześnie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób każdy z widzów może utożsamić się z ich zmaganiami w dążeniu do realizacji marzeń i stać się jednym z nich.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

„Wspaniali ludzie”: Najpierw było załamanie nerwowe, potem wszystko się zmieniło

Magdalena Lassota pochodzi z nizin, ale kocha wysokie góry oraz podróże. Spędziła dwa miesiące w namiocie pod Mount Everest. Fotografowała ludzi, którzy zdobyli najwyższy szczyt świata. Teraz pisze o nich książkę.
Jak to się stało, że pochłonęła ją taka pasja i miłość do wysokich gór? Trudno uwierzyć, że ta silna i pogodna kobieta znalazła się kilka lat temu w szpitalu psychiatrycznym z powodu załamania nerwowego. Teraz jest pełna życia, ale wtedy… Zobacz fragment 4. odcinka programu.
Dodano: Wtorek, 17 listopada 2020 (14:04)
Źródło: Czwórka- Czwórka

Reklama