"Wspaniali ludzie": Poznaj wzruszające historie

Prowadzący program, Mariusz Węgłowski - artysta znany m.in. z ról w takich hitach Czwórki jak „Policjantki i Policjanci” oraz „Święty” czy udziału w „Tańcu z gwiazdami” – odwiedza z kamerą bohaterów poszczególnych odcinków, by poznać ich, przeprowadzić z nimi rozmowy i towarzyszyć im podczas ich ulubionych zajęć. Przybliżając ich sylwetki i niełatwą drogę, jaką pokonali do celów, które zdawały się nieosiągalne, poszukuje jednocześnie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób każdy z widzów może utożsamić się z ich zmaganiami w dążeniu do realizacji marzeń i stać się jednym z nich.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Twórca „Włatców móch i Czesia”: O dzieciństwie bez cenzury

Bartek Kędzierski jest reżyserem, scenarzystą, montażystą, aktorem, dźwiękowcem, kierownikiem produkcji, dialogistą, przedsiębiorca, twórcą kilku seriali animowanych, w tym serialu „Włatcy móch”. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów.
Kim jest dla niego Czesio, kiedy się narodził i skąd się wziął? Ile jest Bartka w Czesiu, a ile Czesia w Bartku? Jak doświadczenia z dzieciństwa reżysera wpłynęły na kształt postaci „Włatców móch”?

Cały odcinek programu możesz zobaczyć TUTAJ!
Dodano: Poniedziałek, 4 stycznia 2021 (17:27)
Źródło: INTERIA.TV- Czwórka
Reklama