"Wspaniali ludzie": Poznaj wzruszające historie

Prowadzący program, Mariusz Węgłowski - artysta znany m.in. z ról w takich hitach Czwórki jak „Policjantki i Policjanci” oraz „Święty” czy udziału w „Tańcu z gwiazdami” – odwiedza z kamerą bohaterów poszczególnych odcinków, by poznać ich, przeprowadzić z nimi rozmowy i towarzyszyć im podczas ich ulubionych zajęć. Przybliżając ich sylwetki i niełatwą drogę, jaką pokonali do celów, które zdawały się nieosiągalne, poszukuje jednocześnie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób każdy z widzów może utożsamić się z ich zmaganiami w dążeniu do realizacji marzeń i stać się jednym z nich.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

„Wspaniali ludzie”: Mój mąż po prostu był i trzymał mnie za rękę

Kamila opowiada o obumarłej ciąży i ciężkich przeżyciach z tym związanych. Tłumaczy także, w jaki sposób jej mąż ją wspierał. Wspomina także najgorsze chwile w szpitalu, gdy musiała wykupić sobie prywatna salę, aby móc w spokoju przejść bolesne chwile.
Kamila Gaworska-Mirocka jest wizażystką, a także mamą małego Tadzia i żoną Grzegorza. Przez lata zajmowała się ratowaniem upadających firm, ale jej doświadczenia życiowe spowodowały, że teraz pomaga kobietom. Jej projekt „Tęczowe dzieci” ma przynosić nadzieję kobietom, które straciły swoje dziecko. Sama kiedyś uległa bardzo poważnemu wypadkowi podczas ćwiczeń i to nauczyło ją innego spojrzenia na problemy swoje i innych ludzi. W programie mówi o swojej tragedii, o bolesnej stracie własnych dzieci w czasie ciąży.
Zobacz fragment 8. Odcinka programu.
Dodano: Środa, 25 listopada 2020 (18:27)
Źródło: Czwórka- Czwórka
Więcej na temat:macierzyństwo | ciąża | trudne tematy
Reklama