PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"PrzeVODnik": Reżyser Grzegorz Mołda o pracy nad filmem "Zadra"

"Zadra" w reżyserii Grzegorza Mołdy to tegoroczny hit festiwalu w Gdyni. Młody twórca opowiedział o tym, co zainspirowało go do stworzenia filmu. - Bardzo lubię musicale, przekonałem się do nich stosunkowo niedawno, były dla nas inspiracją - powiedział Mołda na 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”, dostępnym w Polsat Go.
Dodano: Piątek, 16 września 2022 (09:51)
Źródło: POLSAT GO- POLSAT GO
Reklama