PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"PrzeVODnik": Grzegorz Mołda o głównej bohaterce "Zadry"

Magdalena Wieczorek wciela się w rolę tytułowej Zadry w nowym filmie Grzegorza Mołdy. Reżyser był gościem Bartosza Wróblewskiego w programie "PrzeVODnik", gdzie opowiedział dlaczego akurat ta aktorka została wybrana do głównej roli jego drugiego filmu pełnometrażowego.
Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”, dostępnym w Polsat Go.
Dodano: Poniedziałek, 20 lutego 2023 (14:18)
Źródło: POLSAT GO- POLSAT GO
Reklama