PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"PrzeVODnik": Kinga Dębska o serialu "Lulu"

Kinga Dębska, reżyserka takich filmów jak "Zabawa, zabawa", "Moje córki krowy" czy "Zupa nic", była gościem ósmego odcinka programu "PrzeVODnik" w Polsat Go. Dębska opowiedziała w nim o swoim najnowszym projekcie, serialu "Lulu".
Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”, dostępnym w Polsat Go. Cały odcinek możecie zobaczyćTUTAJ!
Dodano: Środa, 9 listopada 2022 (13:18)
Źródło: POLSAT GO- POLSAT GO
Reklama