PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"PrzeVODnik": Grzegorz Mołda o filmie "Zadra"

"Zadra" opowiada historię utalentowanej dziewczyny, która usiłuje zaistnieć na scenie muzycznej. Jest to drugi pełnometrażowy film Grzegorza Mołdy. Reżyser był gościem Bartosza Wróblewskiego w programie "PrzeVODnik". Opowiedział między innymi o tym, skąd wziął się pomysł na stworzenie filmu o środowisku hip-hopowym.
Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”, dostępnym w Polsat Go.
Dodano: Poniedziałek, 20 lutego 2023 (14:09)
Źródło: POLSAT GO- POLSAT GO
Reklama