PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

„PrzeVODnik”: Piotr Wereśniak poleca filmy z platformy Polsat Box Go

Gościem programu „PrzeVODnik” jest Piotr Wereśniak, scenarzysta i reżyser serialu „Domek na szczęście”, znany jako współtwórca (scenarzysta i reżyser) wielu kasowych hitów, wśród których są m.in.: „Kiler”, „Wkręceni”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Pan Tadeusz”, „Zróbmy sobie wnuka”, serial „Kryminalni” i wiele innych produkcji. Piotr Wereśniak jest także autorem popularnego wprowadzenia do scenariopisarstwa „Alchemia scenariusza filmowego” opublikowanego w 2000 roku w tygodniku „Film”.
W „PrzeVODniku” twórca omawia pięć najlepszych jego zdaniem filmów, które są dostępne dla widzów w platformie Polsat Box Go.
Dodano: Piątek, 13 stycznia (15:06)
Źródło: POLSAT GO- POLSAT GO

Reklama