PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"PrzeVODnik": Magdalena Wieczorek o filmie "Zadra"

Magdalena Wieczorek - główna bohaterka filmu "Zadra" w reżyserii Grzegorza Mołdy - podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni opowiedziała o tym, jak odnalazła się w odpowiedzialności swojej roli. - Na początku, po przeczytaniu scenariusza, przytłaczało mnie to, że jestem w każdej scenie i trochę się tego obawiałam - powiedziała.

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”, dostępnym w Polsat Go.
Dodano: Piątek, 16 września 2022 (09:55)
Źródło: POLSAT GO- POLSAT GO

Reklama