PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"PrzeVODnik": Olaf Lubaszenko o rolach na kierowniczych stanowiskach

- Trudno sobie wyobrazić żebym teraz zagrał dziewiętnastoletniego pracownika poczty, który podgląda kogoś przez lunetę. Po prostu takie są prawa biologii, kalendarza i naszego życia na ziemi - mówi Olaf Lubaszenko odpowiadając na pytanie Jakuba Jusińskiego o ostatnie występy aktora, który zaczął wcielać się w postacie na stanowiskach kierowniczych.
Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”, dostępnym w Polsat Go.Cały odcinek możecie zobaczyćTUTAJ!
Dodano: Piątek, 3 lutego 2023 (14:11)
Źródło: POLSAT GO- POLSAT GO
Reklama