"Na zdrowie"

Elżbieta Sawerska to propagatorka zdrowego, naturalnego i aktywnego stylu życia oraz idei zero-waste. Pomysłodawczyni, producent i współprowadząca programy: „Ekologicznie” oraz „Gotuję nie marnuję”. W swoim najnowszym autorskim programie „Na zdrowie” uwalnia swoją ciekawską naturę i prześwietla produkty spożywcze pod kątem ukrytych w nich wartości odżywczych i właściwości leczniczych. - Za każdym razem, kiedy dowiaduję się czegoś nowego, wstaję od biurka i niczym Sherlock Holmes wymachuję dowodami przedstawiającymi supermoce danego produktu. Cieszę się niezmiernie, że w programie „Na zdrowie” mogę podzielić się wynikami mojego śledztwa i zachęcić widzów do urozmaicenia, wzbogacenia czy zmiany diety - mówi. - Mam nadzieję, że dzięki lekkiej formie programu i ciekawostkom widzowie chętniej i częściej sięgać będą po to, co zdrowe - dodaje Sawerska. Jeśli chcecie w naturalny sposób wzmocnić swoją odporność, pozbyć dokuczliwych dolegliwości, zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć zdrowiem przez długi czas, program „Na zdrowie” jest dla Was!
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"Na zdrowie": Rzodkiewki - symbol wiosny

Choć dziś znajdujemy ją na sklepowych półkach o każdej porze roku, to wciąż jest niekwestionowanym symbolem wiosny i budzącego się w ogródkach życia. Bukiety czerwonych bulw przyciągają spojrzenia i mimo, że nie każdy z nas przepada za jej wyrazistym smakiem, to i tak ląduje w zakupowych koszykach. Sięgamy po nią, by udekorować sałatki, chrupać jako przekąskę, ukisić czy zamarynować, do czego nadaje się wyśmienicie.
Doceniana na dworze faraona, w starożytnym Rzymie i w dalekiej Azji. Zachód chrupał, wschód kisił i marynował. Do jej mocnego, intensywnie pieprznego smaku przekonali się mieszkańcy Europy i Azji, następnie obu Ameryk. Dziś znajdziemy ją na stołach każdej szerokości geograficznej. Łatwa, tania w uprawie i o wyjątkowych właściwościach.
Dodano: Środa, 18 maja 2022 (13:54)
Źródło: POLSAT GO- Interia.tv
Więcej na temat:zdrowe odżywianie | rzodkiewki
Reklama