"Na zdrowie"

Elżbieta Sawerska to propagatorka zdrowego, naturalnego i aktywnego stylu życia oraz idei zero-waste. Pomysłodawczyni, producent i współprowadząca programy: „Ekologicznie” oraz „Gotuję nie marnuję”. W swoim najnowszym autorskim programie „Na zdrowie” uwalnia swoją ciekawską naturę i prześwietla produkty spożywcze pod kątem ukrytych w nich wartości odżywczych i właściwości leczniczych. - Za każdym razem, kiedy dowiaduję się czegoś nowego, wstaję od biurka i niczym Sherlock Holmes wymachuję dowodami przedstawiającymi supermoce danego produktu. Cieszę się niezmiernie, że w programie „Na zdrowie” mogę podzielić się wynikami mojego śledztwa i zachęcić widzów do urozmaicenia, wzbogacenia czy zmiany diety - mówi. - Mam nadzieję, że dzięki lekkiej formie programu i ciekawostkom widzowie chętniej i częściej sięgać będą po to, co zdrowe - dodaje Sawerska. Jeśli chcecie w naturalny sposób wzmocnić swoją odporność, pozbyć dokuczliwych dolegliwości, zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć zdrowiem przez długi czas, program „Na zdrowie” jest dla Was!
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"Na zdrowie": Dynie pasują do wszystkiego

Biała i czarna, zielona i żółta, w plamy i w paski, okrągła, podłużna… Swoje waży. Często więcej niż zakładamy. Pół tony? Żaden problem. Ona umie przypierać na wadze. Rozebrana, daje się zamrozić. Jeśli ma ogonek a przy opukiwaniu wydaje głuchy odgłos, to znak, że to jej najlepszy czas. Dynia...
Ta jagódka (tak, tak dynia z biologicznego punktu widzenia jest owocem) potrafi zaskakiwać. Nie tylko kształtem i rozmiarem, ale i zastosowaniem. W kuchni rządzi niepodzielnie. Prawdziwa dyplomatka. Świetnie dogaduje się i z warzywami, i z owocami. Odnajdzie się w daniach słodkich i pikantnych, w zupach kremach i curry. Potrafi rozpieścić smakiem, ale i postraszyć. Dynia jest niekwestionowaną królową jesieni i obowiązkowym atrybutem Halloween.
My bez obaw i strachów sięgajmy po dynię, bo warto!
Dodano: Wtorek, 28 grudnia 2021 (13:31)
Źródło: POLSAT GO- Interia.tv
Więcej na temat:dynia | zdrowe odżywianie
Reklama