Świat za 100 lat. Jaka przyszłość czeka ludzkość?

Zapraszamy do fascynującej podróży w przyszłość, podczas której - wspólnie z ekspertami reprezentującymi różne dziedziny wiedzy - postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, w jakim kierunku rozwinie się ludzka cywilizacja na Ziemi.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Seks przyszłości: Miłość z robotami i dzieci z probówki?

Czy człowiek przyszłości będzie uprawiał wyłącznie cyberseks? - Istnieje prawdopodobieństwo, że założymy kombinezon i za pośrednictwem internetu będziemy doznawać przyjemności. Kiedy jednak nasycimy się już tymi gadżetami, na nowo odkryjemy "tradycyjny" seks, którego nic nie zastąpi - mówi Magdalena Tyrała, ekspert ds. seksuologicznych. - Na pewno dużo zmieni się dla osób, które mają problem z brakiem ochoty na seks. Już w tej chwili przecież trwają prace nad tak zwaną pigułką na orgazm - podkreśla ekspertka.

Śmiałą, ale bardzo realistyczną prognozą jest rozdzielenie seksu od reprodukcji. – Na porządku dziennym będzie instytucja surogatki i sztuczne macice. W wizji Robina Bakera ludzie przyszłości będą deponować swoje komórki rozrodcze w okresie największej płodności, a później „projektować” swoje potomstwo w „restauracjach reprodukcyjnych”.

Zainteresował cię ten temat? Kliknij po więcej!


Koniec tradycyjnej rodziny jest bliski! Jakie formy zajmą jej miejsce?

Koniec Boga, wiary i kościołów? Religia za 100 lat

Czy roboty przyszłości będą wyposażone w moralność?

Kiedy nadejdzie nowa epoka lodowcowa?

Czy zabiją nas nowe superwirusy?
Dodano: Wtorek, 16 grudnia 2014 (16:07)
Źródło: INTERIA.TV- Interia.tv
Więcej na temat:in vitro
Reklama