"Kobieta z książkami"

„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. Agnieszka Szynal opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Polskie pisarki na które warto zwrócić uwagę

„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. W krótkich odcinkach prowadząca, Agnieszka Szynal, opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety. Skąd taki wybór? - Choć czytam od zawsze i to bardzo dużo, to dopiero po trzydziestce, po urodzeniu dwójki dzieci zdałam sobie sprawę, że starając się czytać tak zwaną "dobrą literaturę" czytam prawie wyłącznie mężczyzn. I w pewnym momencie zabrakło mi w książkach kawałka mojego, kobiety, doświadczenia. Zaczęłam więc świadomie poszukiwać i znajdować olśnienia. I tymi olśnieniami będę się chciała w moim podcaście dzielić – tłumaczy prowadząca.
Trzeci odcinek podcastu dedykowany jest literaturze, tworzonej przez kobiety. „Chcę opowiedzieć na kogo, moim zdaniem, z polskich pisarek, które wydały w 2022 roku jakąś książkę warto zwrócić uwagę” – tłumaczy Aga Szynal.
Dodano: Poniedziałek, 2 stycznia (09:50)
Źródło: INTERIA.TV- INTERIA.PL

Reklama