"Kobieta z książkami"

„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. Agnieszka Szynal opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Opowiadania, które tworzą całość. "Kobieta z książkami". Aga Szynal - odcinek 7

W siódmym odcinku podcastu video „Kobieta z książkami” Aga Szynal prezentuje najlepsze opowiadania. Jak tłumaczy: „Ostatnio znalazłam kilka takich tytułów, które sprawiły, że zmuszona byłam uznać, że w niektórych przypadkach opowiadania to jedyna możliwa forma do wyrażenia tego, co chce powiedzieć autorka”.
„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. W krótkich odcinkach prowadząca, Agnieszka Szynal, opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety. Skąd taki wybór? - Choć czytam od zawsze i to bardzo dużo, to dopiero po trzydziestce, po urodzeniu dwójki dzieci zdałam sobie sprawę, że starając się czytać tak zwaną "dobrą literaturę" czytam prawie wyłącznie mężczyzn. I w pewnym momencie zabrakło mi w książkach kawałka mojego, kobiety, doświadczenia. Zaczęłam więc świadomie poszukiwać i znajdować olśnienia. I tymi olśnieniami będę się chciała w moim podcaście dzielić – tłumaczy prowadząca.
Dodano: Poniedziałek, 27 lutego (09:44)
Źródło: INTERIA.PL

Reklama