"Kobieta z książkami"

„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. Agnieszka Szynal opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Dobre książki wagi lekkiej - "Kobieta z książkami". Aga Szynal - odcinek 4

W czwartym odcinku videokastu "Kobieta z książkami", Aga Szynal dzieli się najlepszymi książkami czytanymi dla rozrywki . Jak tłumaczy autorka: "Chodzi o wciągające książki, które czyta się jednym tchem, ale które są dobrze napisane i w żaden sposób nie wywołują uczucia żenady".
„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. W krótkich odcinkach prowadząca, Agnieszka Szynal, opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety. Skąd taki wybór? - Choć czytam od zawsze i to bardzo dużo, to dopiero po trzydziestce, po urodzeniu dwójki dzieci zdałam sobie sprawę, że starając się czytać tak zwaną "dobrą literaturę" czytam prawie wyłącznie mężczyzn. I w pewnym momencie zabrakło mi w książkach kawałka mojego, kobiety, doświadczenia. Zaczęłam więc świadomie poszukiwać i znajdować olśnienia. I tymi olśnieniami będę się chciała w moim podcaście dzielić – tłumaczy prowadząca.
Dodano: Poniedziałek, 16 stycznia (17:45)
Źródło: INTERIA.PL
Więcej na temat:Kobieta z książkami | książki

Reklama