"Kobieta z książkami"

„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. Agnieszka Szynal opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

„Synu, jesteś kotem”. "Kobieta z książkami". Aga Szynal - odcinek 5

W piątym odcinku „Kobiety z książkami”, Aga Szynal, rozmawia z Katarzyną Michalczak, pisarką nominowaną w 2020 roku do Nagrody Literackiej m.st. Gdynia oraz autorką książki o relacjach z synem w spektrum autyzmu pod tytułem: „Synu, jesteś kotem”.
„Kobieta z książkami” to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. W krótkich odcinkach prowadząca, Agnieszka Szynal, opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety. Skąd taki wybór? - Choć czytam od zawsze i to bardzo dużo, to dopiero po trzydziestce, po urodzeniu dwójki dzieci zdałam sobie sprawę, że starając się czytać tak zwaną "dobrą literaturę" czytam prawie wyłącznie mężczyzn. I w pewnym momencie zabrakło mi w książkach kawałka mojego, kobiety, doświadczenia. Zaczęłam więc świadomie poszukiwać i znajdować olśnienia. I tymi olśnieniami będę się chciała w moim podcaście dzielić – tłumaczy prowadząca.
Dodano: Poniedziałek, 30 stycznia (09:45)
Źródło: INTERIA.PL

Reklama