"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 93: Mikołaj Choroszyński

W najnowszym odcinku podcastu wideo "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz gościła Mikołaja Choroszyńskiego – psychodietetyka i autora książki pt. „Uzależnienie od słodyczy”. Mężczyzna opowiedział m.in., dlaczego tak wiele osób sięga po niezdrowe jedzenie celem wyregulowania swoich emocji, czy objadanie się jest w Polsce dużym problemem i dlaczego tak łatwo wpadamy w szpony nałogu w kontekście przyjmowania zbyt dużych ilości cukru.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to podcast wideo, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 4 kwietnia (13:45)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama