"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 92: Agnieszka Sienkiewicz-Gauer

W najnowszym odcinku podcastu wideo "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz gościła Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer – aktorkę filmową, serialową i teatralną. Agnieszka Sienkiewicz-Gauer opowiedziała m.in. o swojej działalności i angażowaniu się w akcje charytatywne, adoptowanych dzieciach na odległość, które wspiera finansowo i podjętej współpracy z fundacją działającą na rzecz dzieci w kryzysie psychicznym.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to podcast wideo, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 28 marca (13:45)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama