"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 83: Anita Sokołowska

Gościnią nowego odcinka podcastu video „Zdanowicz pomiędzy wersami” jest Anita Sokołowska, polska aktorka, przez lata kreująca rolę Zuzanny Markiewicz w popularnym serialu „Przyjaciółki”. We wrześniu ubiegłego roku media obiegła informacja o jej odejściu z obsady. Dziś, w czasie rozmowy z Katarzyną Zdanowicz, tak tłumaczy tę decyzję: „Decyzję o odejściu podjęłam bardzo świadomie, bardzo długo przygotowywałam do niej i siebie i produkcję” – tłumaczyła. „Nie spodziewałam się, że za tą decyzją może pójść taka energia. Feedback, który dostałam od widzów: akceptacja, zrozumienie, dużo wzruszających wiadomości”. Anita Sokołowska opowiadała również o wyborach między teatrem, a telewizją, bezpieczeństwie finansowym, flircie w komercją i pułapkach rutyny.
"Zdanowicz pomiędzy wersami" to podcast wideo, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało - mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 25 stycznia (13:45)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama