Przyjaciółki

 • Czwartek, 4 lutego (12:28)

  Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem,... Więcej »

  liszkowska, Polsat, Przyjaciółki, serial
 • Piątek, 15 marca 2019 (11:12)

  Po swoim wyznaniu Paweł próbuje udawać, że nic się nie stało. Stara się prowadzić życie rodzinne jak dotychczas. Gdy Anka nie wytrzymuje, dowiaduje się od męża, że ma on do niej żal.... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Piątek, 15 marca 2019 (11:02)

  Inga odzyskuje dawną figurę, głównym zajęciem zaprzątającym jej głowę są coraz to nowe zabiegi medycyny estetycznej. Inga wraca do gry, wpada w wir randek… Dorota staje się kobietą... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Czwartek, 7 lutego 2019 (10:11)

  Inga i Patrycja wspierają Ankę w trudnych chwilach. Po ciężkim doświadczeniu, jakie spotyka Ankę, okazuje się, że nic nie jest, takie jakie mogło się wydawać. Dominika odchodzi od... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Czwartek, 7 lutego 2019 (10:08)

  Ingę irytują wynurzenia Andrzeja, dotyczące jego partnerek. Inga odkrywa, co może być powodem kryzysu w związku Roberta i Dominiki. Nie ukrywa długo swoich podejrzeń. Stefa odradza Zuzie... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Czwartek, 7 lutego 2019 (10:01)

  Kompletnie pijany Paweł robi awanturę w kancelarii Anki. Oskarża Tomasza o to, że romansuje z jego żoną. Zostaje wyrzucony przez ochronę. Tomasz proponuje Ance, że odwiezie ją do domu.... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Środa, 30 stycznia 2019 (14:10)

  Zuza po powrocie do pracy nie chce być specjalnie traktowana z powodu macierzyństwa. Mimo wszystko ciężko jej pogodzić pracę z życiem osobistym. Stefa uważa, że Zuza i Jasiek powinni jak... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Wtorek, 29 stycznia 2019 (11:13)

  Minęło półtora roku od dramatycznych wydarzeń z finału poprzedniego sezonu „Przyjaciółek”. Patrycja przygotowuje się do ponownego otwarcia własnego salonu fryzjerskiego. Napotyka jednak... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Piątek, 25 stycznia 2019 (11:00)

  Daniel oświadcza się Marii (teściowej Anki). Maria organizuje przyjęcie zaręczynowe. Wszystkie przyjaciółki zostają na nie zaproszone. Anka po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką.... Więcej »

  Przyjaciółki
 • Piątek, 25 stycznia 2019 (10:58)

  Patrycja budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor jest rozgoryczony, że Patrycja nie powiedziała mu o ciąży. Dochodzi do błędnego wniosku, że Patrycja obwinia go o... Więcej »

  Przyjaciółki