PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"PrzeVODnik": Marta Żmuda-Trzebiatowska o pracy z Mirosławem Baką na planie serialu "Grzechy sąsiadów"

Gościem programu „PrzeVoDnik” jest Marta Żmuda Trzebiatowska. Na małym ekranie debiutowała rolą Belli w serialu „Dom niespokojnej starości”. Popularność przyniosły jej jednak występy w takich produkcjach jak „Chichot losu”, „Wygrany”, „Julia”, „Twarzą w twarz”, czy „Nie kłam, kochanie”. Nie ukrywa, że ważnym dla niej momentem w karierze zawodowej była współpraca z Xawerym Żuławskim przy filmie „Mowa ptaków”. Wcieliła się w nim w postać Jakubcowej, za co otrzymała nominację do nagrody Orła. Teraz z kolei zagrała jedną z głównych ról w serialu „Grzechy sasiądów”, zrealizowanym na zlecenie Telewizji Polsat.

W programie „PrzeVoDnik” opowiada o kulisach powstawania tej produkcji. Dlaczego mówi się, że „Grzechy sąsiadów” są wybuchową mieszanką gatunkową? Jak dużym wyzwaniem było dla niej wcieleni się w postać Judyty Hiszpańskiej? Jak przebiegała współpraca na planie z doświadczoną obsadą, między innymi z Marianną Zydek, Michałem Żurawskim, Sebastianem Fabijańskim, Jowitą Budnik czy Mirosławem Baką. Marta Żmuda Trzebiatowska zwraca też uwagę na oryginalne aspekty produkcji i wyjaśnia, co wyróżnia ją spośród innych seriali obecnych na polskim rynku VOD. „Grzechy sąsiadów” od 15 grudnia w Polsat Box Go.
Dodano: Piątek, 15 grudnia 2023 (16:59)
Źródło: Polsat News- Polsat News
Reklama