PrzeVODnik - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach

Cykliczny program, w którym prowadzący Jakub Jusiński i Bartosz Wróblewski razem z zaproszonymi gośćmi omawiają nowe produkcje filmowe i serialowe. Co sądzą o nich krytycy? Jakie kulisy i intencje zdradzają twórcy? Które produkcje szczególnie warto obejrzeć i dlaczego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w programie „PrzeVODnik”. Cały program możecie oglądać w Polsat Go.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

„PrzeVODnik”: Vanessa Aleksader o serialu „Krew” i bohaterce Laurze Gajewskiej

Gościną programu „PrzeVoDnik” jest Vanessa Aleksander – aktorka młodego pokolenia. Na małym ekranie debiutowała epizodyczną rolą w serialu „Ojciec Mateusz”. Popularność przyniosły jej jednak występy w takich produkcjach jak „Wojenne dziewczyny”, „Marzec ‘68”, „The Office PL”, „Krucjata”, czy „Sala samobójców. Hejter”. Teraz z kolei zagrała główną rolę w serialu „Krew”, zrealizowanym na zlecenie Telewizji Polsat.
W programie „PrzeVoDnik” opowiada o kulisach powstawania tej produkcji. Czy to prawda, że Laura Gajewska, w którą się wciela, nosi w sobie największy ładunek emocjonalny spośród wszystkich bohaterów „Krwi”? Jak dużym wyzwaniem było dla niej zagranie głównej roli? Jak przebiegała współpraca na planie z doświadczoną obsadą, między innymi z Ireneuszem Czopem, Piotrem Trojanem, Małgorzatą Foremniak czy Piotrem Głowackim. Vanessa Aleksander zwraca także uwagę na oryginalne aspekty produkcji i mówi o tym, co wyróżnia ją spośród innych seriali obecnych na polskim rynku VoD. „Krew” od 27 października w Polsat Box Go.
Dodano: Poniedziałek, 30 października 2023 (11:29)
Źródło: Polsat Box Go- POLSAT BOX GO
Reklama