"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 47: Cleo Ćwiek i Agata Trzebuchowska

Gościniami najnowszego odcinka videopodcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" są Cleo Ćwiek i Agata Trzebuchowska, które wspólnie napisały książkę "Clou. Jak być sobą, gdy jesteś wszystkim innym". Cleo ma 27 lat, jest modelką i cierpi na spektrum autyzmu oraz chorobę efektywną dwubiegunową. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz opowiedziała m.in. jak wygląda pobyt w szpitalu psychiastrycznym, a także jak nauczyć się żyć z chorobą.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 23 lutego 2023 (14:35)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama