"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 101: Tomasz Kozłowski

Gościem nowego odcinka podcastu wideo „Zdanowicz pomiędzy wersami” był Tomasz Kozłowski – ratownik górski, skoczek spadochronowy, psycholog oraz inicjator projektu "Jump for the planet". Z Katarzyną Zdanowicz rozmawiał m.in. o błędnie zdiagnozowanym nowotworze, o sposobach radzenia i rozmawiania na temat choroby, o najnowszej inicjatywie pomocy dziecięcym pacjentom onkologicznym i dalszych planach na przyszłość.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to podcast wideo, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 6 czerwca (13:45)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama