Ludzkie pojęcie

Myśleliście, że absurdalne przepisy prawa są domeną Stanów Zjednoczonych? To źle myśleliście. Ale nie martwcie się, wszyscy byliśmy w błędzie. Dlatego, aby wiedzieć nieco więcej, specjalnie dla was stworzyliśmy program, dzięki któremu wszystkie dziwne, śmieszne i niedorzeczne przepisy prawa ujrzą światło dzienne. Będą Stany, będzie Azja, ale też Europa a w niej… Polska! To, za co władze karzą obywateli, przechodzi ludzkie pojęcie!
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Wysyłasz pocztówkę z Londynu? Lepiej uważaj!

Byliście kiedyś w Londynie? Wysyłaliście stamtąd pocztówkę do znajomych? Jeśli dopiero się wybieracie, to musicie pamiętać o jednym bardzo ważnym szczególe: każdy, kto na kartce naklei znaczek z królową Elżbietą II do góry nogami zostanie posądzony o zdradę stanu. To nie żarty, dlatego uważajcie, wysyłając listy! Albo po prostu skorzystajcie z poczty elektronicznej. Bezpieczne, choć mniej romantyczne wyjście.

Jeśli już jesteśmy w Wielkiej Brytanii… Istnieje jeszcze jedno niedorzeczne londyńskie prawo – taksówkarze mają zakaz przewożenia wściekłych psów oraz…zwłok. Creepy, można by rzec.

PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 17:00.
Dodano: Poniedziałek, 17 lipca 2017 (17:00)
Źródło: INTERIA.TV- Interia.tv

Reklama