Ludzkie pojęcie

Myśleliście, że absurdalne przepisy prawa są domeną Stanów Zjednoczonych? To źle myśleliście. Ale nie martwcie się, wszyscy byliśmy w błędzie. Dlatego, aby wiedzieć nieco więcej, specjalnie dla was stworzyliśmy program, dzięki któremu wszystkie dziwne, śmieszne i niedorzeczne przepisy prawa ujrzą światło dzienne. Będą Stany, będzie Azja, ale też Europa a w niej… Polska! To, za co władze karzą obywateli, przechodzi ludzkie pojęcie!
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Kraj oblegany przez Polaków. Znaleźli kosztowny sposób na turystów!

Wiadomo, że do Włoch przyjeżdżają miliony turystów – kulturalnych i tych mniej grzecznych, głośnych i takich, co cenią sobie spokój. Włosi szybko znaleźli sposób na wczasowiczów, którzy ciszę zakłócają.

Wybierając się do Wenecji, pamiętajcie, by nie pakować ubrań do walizki, bo jeśli ktoś usłyszy jej głośne kółka, które niezmiernie przeszkadzają mieszkańcom – ratuj się, kto może! Za ciągnięcie hałasującego bagażu zapłacicie jedynie… 500 euro.

Jeszcze zabawniej jest na Capri. To bez wątpienia piękna wyspa, prawdziwy raj dla chcących wypocząć turystów. Obowiązuje tam jednak niecodzienny zakaz… chodzenia w głośnym obuwiu. Drogie Panie, wyrzućcie szpilki!
Dodano: Poniedziałek, 10 lipca 2017 (17:00)
Źródło: INTERIA.TV- Interia.tv

Reklama