#WEŹPOTRENUJ

Przygotowaliśmy dla was zbilansowany plan treningowy, dzięki czemu co tydzień będziecie mogły poznawać proste, ale skuteczne ćwiczenia. Robimy to w trosce o piękne sylwetki i idealne samopoczucie każdej z was!

#WEŹPOTRENUJ: Silny core podstawą zdrowej sylwetki!

1. PODSKOKI OBUNÓŻ + KRĄŻENIE BARKÓW: Rozpocznij stojąc na zielonych polach i wykonuj podskoki obunóż przemieszczając się kolejno na pola oznaczone jako niebieskie oraz zielone. Równocześnie wykonuj krążenia wyprostowanymi ramionami.

2. BIEG PO X + NAPRZEMIENNE KRĄŻENIE RAMION: Poruszaj się po zielonych polach w przód oraz do tyłu i wykonuj równocześnie naprzemienne krążenia ramion.

3. PIEKŁO - NIEBO: Ustaw nogi na zielonych polach i schodź nisko rękoma na pola oznaczone jako zielone koła. Przenoś ciężar ciała na ramiona, a kolana utrzymuj nisko nad matą.

4 ŁOKCIE - DŁONIE: Ustaw dłonie na zielonych polach, jednocześnie opierając kolana o matę na szerokość bioder. Opieraj ciało naprzemiennie na dłoniach i łokciach.

5. MARSZ W POZYCJI KLĘKU PODPARTEGO: Ustaw dłonie na zielonych polach oraz utrzymuj stopy na palcach. Nie dotykając kolanani maty, przesuwaj dłonie na przemian do zielonych i niebieskich pól. Postaraj się utrzymać barki i pośladki na jednej wysokości.

6.PIES Z GŁOWĄ W DÓŁ: Ustaw ręce na zielonych polach i wykonuj naprzemiennie ugięcia oraz wyprosty nóg. Postaraj się przenosić ciężar ciała na ramiona, a przy wyproście nóg pchać klatkę piersiową w kierunku kolan.

Sprawdź plan treningowy!
Dodano: Wtorek, 14 listopada 2017 (17:00)
Źródło: INTERIA.TV- Interia.tv
Więcej na temat:trening | fitness | ćwiczenia | sport
Reklama